Soukromá výuka jazyků

Výuka se řídí podle Vašich požadavků.

Můžete si zvolit nejvhodnější čas a místo (naše učebny nebo soukromí Vašeho domova případně kanceláře), počet hodin denně, dny v týdnu. My se Vám  přizpůsobíme tak, aby výuka maximálně odpovídala Vašim časovým a finančním možnostem.

Soukromá výuka systémem jeden-na-jednoho

Náš lektor/ka prověří Vaše stávající znalosti při zahájení výuky. Dále jsou Vaše jazykové znalosti rozvíjeny přesně od bodu stávající úrovně. Výuka směřuje k dosažení úrovně a hloubky znalostí dle Vašich požadavků s důrazem na klíčové oblasti Vašich znalostí.
Soukromá výuka systémem jeden-na-jednoho

Soukromá výuka v malých skupinách

Výuka kromě systému jeden-na-jednoho je možná také v malých skupinkách (do 3 studentů) za předpokladu, že všichni účastníci jsou na stejné  nebo téměř stejné úrovni jazykových znalostí.

Ceny soukromé výuky za vyučovací hodinu (60 minut).

Angličtina, Němčina, Ruština, Francouzština, Španělština

od 500,- Kč

Cena soukromé výuky s rodilým mluvčím za vyučovací hodinu (45 min)

Angličtina  700,- Kč