Odpolední intenzívní jazykové kurzy pro dospělé s výukou od září do ledna v podzimním semestru, od února do června v jarním semestru, dvakrát týdně dvě vyučovací hodiny v pracovních dnech s kvalitními lektory, maximální počet osob 15, učebnice budou připraveny k zakoupení pří zahájení každého semestru (jedna učebnice pro oba semestry).

Příprava na maturitu

Odpolední přípravné kurzy  s výukou od listopadu do dubna, jednou týdně jedna hodina (60 minut) v pracovních dnech s kvalitními lektory, počet osob v kurzu 4-10, tématické materiály na maturitní zkoušku budou k dispozici.

Roční přípravný kurz na maturitu z angličtiny

V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.

Roční přípravný kurz na maturitu z němčiny

V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.

Roční přípravný kurz na maturitu z matematiky

V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.

Roční přípravný kurz na maturitu z češtiny

V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.

Zmeškali jste zahájení kurzu??  Nevadí!!
Co nejdříve vyplňte Přihlášku do kurzu na titulní stránce. Pokud bude v kurzu ještě místo, můžete být zařazen(a) a po dohodě s vyučujícím si doplníte chybějící látku.