Odpolední intenzívní jazykové kurzy pro dospělé s výukou od září do ledna v podzimním semestru, od února do června v jarním semestru, dvakrát týdně dvě vyučovací hodiny v pracovních dnech s kvalitními lektory, maximální počet osob 15, učebnice budou připraveny k zakoupení pří zahájení každého semestru (jedna učebnice pro oba semestry).
 Víkendové kurzy
 
Sobotní dopolední intenzívní jazykové kurzy s výukou od září do ledna v podzimním semestru, od února do června v jarním semestru, jednou týdně tři vyučovací hodiny v sobotu v době od 9.00—11.30 hodin s kvalitními lektory, počet osob 4 - 8, učebnice budou připraveny k zakoupení pří zahájení každého semestru (jedna učebnice pro oba semestry).
Sleva 10% z ceny jarního semestru pro studenty, kteří pokračují  z podzimního semestru.
 
Sobotní intenzívní kurz angličtiny pro začátečníky
Kurz pro opravdové začátečníky. 
Den, datum začátku a konce, místo výuky, cenu a další informace získáte ZDE.
 
Sobotní intenzívní kurz angličtiny pro mírně pokročilé
 
Kurz pro studenty se základními znalostmi. 
Den, datum začátku a konce, místo výuky, cenu a další informace získáte ZDE.
 
Sobotní intenzívní kurz angličtiny pro středně pokročilé
 
Kurz pro studenty s mírně pokročilými znalostmi. 
Den, datum začátku a konce, místo výuky, cenu a další informace získáte ZDE.
 
Zmeškali jste zahájení kurzu??  Nevadí!! Co nejdříve vyplňte přihlášku a připište do vyhrazeného pole pro další dotazy svůj požadavek o zařazení do kurzu. Pokud bude v kurzu ještě místo, můžete být zařazen(a) a po dohodě s vyučujícím si doplníte chybějící látku.
 

Proč si vybrat nás?

Bereme naše poslání ve vzdělávání našich studentů a klientů velmi vážně. Naší největší předností je absolutní přizpůsobivost k Vaším individuálním požadavkům. Jen tak u nás získáte potřebné vědomosti v nejkratším možném čase a dosáhnete Vašich cílů.

Naše kancelář

V naší kanceláři v Ústí nad Labem vždy najdete odpovědnou osobu, která denně v pracovní době vyřeší Vaše studijní požadavky.Jsme také dostupní po pracovní době na uvedených telefonních číslech.

Akreditovaná společnost

Naše společnost je zařazena do vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České Republiky a splňuje přísné požadavky pro výuku Pomaturitního denního studia anglického jazyka pro začátečníky a pokročilé s 20-ti letou praxí v tomto oboru.