Adresa       Masarykova 179, 400 01 Ústí nad Labem

 
Ředitel:      777 63 77 88   i po pracovní době
 
Kancelář:   472 743 983    pevná linka
 
Kontakt:     728 439 470    v pracovní době
 
Email:         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pracovní doba
 
 
 
Kancelář Ústí nad Labem
 
 
 
Pondělí—Čtvrtek         9:00-12:00       13:00-16:00
 
Pátek                           9:00-12:00
Mapa, kde najdete naší kancelář je ZDE
 
 
IČ: 254 222 19         DIČ:  CZ25422219
Společnost je zapsána v OR Krajského soudu v Ústí nad Labem v oddílu C, vložka číslo 17333.

Pronájem učeben

Hledáte-li vhodné prostory pro výuku, školení či semináře pro Vaše zaměstnance, partnery a klienty, pak Vám nabízíme možnost pronájmu našich prostor určených právě pro tyto účely.

Naše učebna je ve středu města Ústí nad Labem a upravena pro výuku 2 až 20 účastníků. Prostory je možné si pronajmout pravidelně či jednorázově.

Pořádáte-li školení ve Vašich prostorách, možná brzy zjistíte, že je pro Vás výhodnější využít našich služeb. Na trhu vzdělávání působíme již více jak 17 let a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním zázemí pro výuku jazykových, pomaturitních a odborných kurzů.

Cenu pronájmu sjednáváme vždy individuálně na základě požadavků klienta s ohledem na aktuální obsazenost učeben. Cena učebny se pohybuje od 200,- Kč do 300,- Kč (bez DPH) za 60 minut podle Vašich požadavků.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na našich kontaktních telefonních číslech. Rádi si s Vámi domluvíme osobní schůzku, na které Vám poskytneme všechny potřebné informace.

Učebny v Ústí nad Labem v budově Grand

Velká Hradební 2, Ústí nad Labem v budově Grand vedle budovy Magistrátu města Ústí nad Labem přímo v centru města. Učebnu najdete ve druhém patře budovy Grand, chodbou vpravo od výtahu, poslední dveře vpravo.

Kliknutím na obrázek uvidíte interiér učebny.

image3031

 

 

 

 

Vytisknout E-mail

Proč si vybrat nás?

Bereme naše poslání ve vzdělávání našich studentů a klientů velmi vážně. Naší největší předností je absolutní přizpůsobivost k Vaším individuálním požadavkům. Jen tak u nás získáte potřebné vědomosti v nejkratším možném čase a dosáhnete Vašich cílů.

Naše kancelář

V naší kanceláři v Ústí nad Labem vždy najdete odpovědnou osobu, která denně v pracovní době vyřeší Vaše studijní požadavky.Jsme také dostupní po pracovní době na uvedených telefonních číslech.

Akreditovaná společnost

Naše společnost je zařazena do vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České Republiky a splňuje přísné požadavky pro výuku Pomaturitního denního studia anglického jazyka pro začátečníky a pokročilé s 20-ti letou praxí v tomto oboru.