Přihláška do jazykového kurzu
Vyplňte požadované informace a vyberte jazykový kurz. Přihláška se stává odesláním závaznou a student souhlasí s obchodními podmínkami. Dále student vyjadřuje souhlas se zpracováním osobních údajů společností Richard Musil spol. s r.o. s.r.o., IČO: 254 22 219, a to v rozsahu poskytnutých osobních údajů, za účelem plnění objednávky a po dobu jejího plnění. Student prohlašuje, že údaje, které poskytl/a o jiných osobách, má oprávnění pro tento účel použít. Souhlas se zpracováním osobních údajů lze odvolat oznámením zaslaným na adresu: richard.musil@volny.cz

Proč si vybrat nás?

Bereme naše poslání ve vzdělávání našich studentů a klientů velmi vážně. Naší největší předností je absolutní přizpůsobivost k Vaším individuálním požadavkům. Jen tak u nás získáte potřebné vědomosti v nejkratším možném čase a dosáhnete Vašich cílů.

Naše kancelář

V naší kanceláři v Ústí nad Labem vždy najdete odpovědnou osobu, která denně v pracovní době vyřeší Vaše studijní požadavky.Jsme také dostupní po pracovní době na uvedených telefonních číslech.

Akreditovaná společnost

Naše společnost je zařazena do vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České Republiky a splňuje přísné požadavky pro výuku Pomaturitního denního studia anglického jazyka pro začátečníky a pokročilé s 20-ti letou praxí v tomto oboru.