Příprava na mezinárodní zkoušku z anglického jazyka Cambridge University. Odpolední intenzívní jazykové kurzy pro dospělé s výukou od září do listopadu v podzimním kurzu, od března do května v jarním kurzu, dvakrát týdně dvě vyučovací hodiny v pracovních dnech v době od 17.00—18.30 hodin s kvalitními lektory, maximální počet osob 10, učebnice budou připraveny k zakoupení pří zahájení každého kurzu. Roční kurz pro dospělé s výukou od září do května jednou týdně dvě vyučovací hodiny v pracovních dnech, maximální počet osob 10.
 
Výuka probíhá podle nového formátu zkoušky Cambridge FCE

 Certifikátové kurzy

 

Příprava na mezinárodní zkoušku z anglického jazyka Cambridge University. 

Roční kurz pro dospělé s výukou od září do května jednou týdně dvě vyučovací hodiny v pracovních dnech s kvalitními lektory, maximální počet osob 8, učebnice budou připraveny k zakoupení pří zahájení každého kurzu.

Všechny jazykové kurzy jsou klasifikovány podle úrovně Společného evropského referenčního rámce (SERR) pro Vaši informaci o počáteční a konečné úrovni jazykových znalostí.

Výuka probíhá podle nového formátu zkoušky Cambridge FCE. 

 

First Certificate in English (FCE) - Roční kurz

Roční kurz pro studenty, kteří se připravují na tuto zkoušku.
Den, datum začátku a konce, místo výuky, cenu a další informace získáte ZDE.

Preliminary English Test (PET) - Roční kurz

Roční kurz pro studenty, kteří se připravují na tuto zkoušku.
Den, datum začátku a konce, místo výuky, cenu a další informace získáte ZDE.
 
 
Zmeškali jste zahájení kurzu??  Nevadí!! Co nejdříve vyplňte přihlášku a připište do vyhrazeného pole pro další dotazy svůj požadavek o zařazení do kurzu. Pokud bude v kurzu ještě místo, můžete být zařazen(a) a po dohodě s vyučujícím si doplníte chybějící látku.

Vytisknout