Vážení klienti a studenti,
 
 
 
Dovolujeme si Vám nabídnout služby kvalitních lektorek španělského a francouzského jazyka po stážích v zahraničí pro všechny úrovně znalostí od úplných začátečníků až do pokročilé úrovně včetně konverzačních hodin pro vylepšení stávající úrovně znalostí.
 
 
 
Budeme se snažit plně vyhovět Vašim časovým možnostem.
 
 
 
Rezervujte si svou lektorku na soukromou výuku co nejdříve.

Aktuální informace

 Lektorka francouzštiny

Vlajka FJ

 Dovolujeme si Vám nabídnout služby kvalitní lektorky francouzského jazyka pro všechny úrovně znalostí od mírně pokročilých až do pokročilé úrovně včetně konverzačních hodin.  

Lektorka španělštiny

 Vlajka SJ

Dovolujeme si Vám nabídnout služby kvalitní lektorky španělského jazyka pro všechny úrovně znalostí od mírně pokročilých až do pokročilé úrovně včetně konverzačních hodin.

Rodilí mluvčí angličtiny

Vlajka AJ

Dovolujeme si Vám nabídnout služby kvalitní rodilých mluvčí anglického jazyka pro všechny úrovně znalostí od mírně pokročilých až do pokročilé úrovně včetně konverzačních hodin.

Lektorka němčiny
 
Vlajka NJ
 
Dovolujeme si Vám nabídnout služby kvalitní lektorky německého jazyka po stážích v zahraničí pro všechny úrovně znalostí od úplných začátečníků až do pokročilé úrovně včetně konverzačních hodin.
 
Lektor italštiny
 Vlajka IJ
 
Dovolujeme si Vám nabídnout služby kvalitní lektora italského jazyka po stážích v zahraničí pro všechny úrovně znalostí od úplných začátečníků až do pokročilé úrovně včetně konverzačních hodin.
 
Lektorka ruštiny
Vlajka RJ
 
Dovolujeme si Vám nabídnout služby kvalitní lektorky ruského jazyka pro všechny úrovně znalostí od úplných začátečníků až do pokročilé úrovně včetně konverzačních hodin.
 

 
 

Naše škola je partnerem projektu pro rodiny s dětmi Rodinné pasy. Více informací najdete v odkazu Rodinné pasy.

 


 

Jazyková výuka a kurzy

 

  Připravujeme pro Vás kurzy nebo soukromou výuku v těchto jazycích.

  


 

Proč si vybrat nás?

Bereme naše poslání ve vzdělávání našich studentů a klientů velmi vážně. Naší největší předností je absolutní přizpůsobivost k Vaším individuálním požadavkům. Jen tak u nás získáte potřebné vědomosti v nejkratším možném čase a dosáhnete Vašich cílů.

Naše kancelář

V naší kanceláři v Ústí nad Labem vždy najdete odpovědnou osobu, která denně v pracovní době vyřeší Vaše studijní požadavky.Jsme také dostupní po pracovní době na uvedených telefonních číslech.

Akreditovaná společnost

Naše společnost je zařazena do vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České Republiky a splňuje přísné požadavky pro výuku Pomaturitního denního studia anglického jazyka pro začátečníky a pokročilé s 20-ti letou praxí v tomto oboru.