• obr1
  • obr2
  • obr3
  • obr4
 
 
Vážení klienti a studenti,
 
 
 
Dovolujeme si Vám nabídnout služby kvalitních lektorek španělského a francouzského jazyka po stážích v zahraničí pro všechny úrovně znalostí od úplných začátečníků až do pokročilé úrovně včetně konverzačních hodin pro vylepšení stávající úrovně znalostí.
 
 
 
Budeme se snažit plně vyhovět Vašim časovým možnostem.
 
 
 
Rezervujte si svou lektorku na soukromou výuku co nejdříve.

 Rodinné pasy

 

 Rodinné pasy vznikly jako projekt na podporu rodin s dětmi. Jeho podstatou je vytvoření a realizace systému poskytování slev a dalších výhod rodinám s dětmi do osmnácti let věku.

Rodinné pasy jsou aktivitou jednotlivých krajů. V současné době projekt funguje v Jihomoravském kraji, v kraji Vysočina, v Olomouckém kraji, Pradubickém kraji, Zlínském kraji, Ústeckém kraji a Královéhradeckém kraji.

Zapojení do projektu je pro rodiny zdarma. Na základě registrace je rodinám (i neúplným tzn. také nesezdaným partnerům a jejich dětem, samoživitelům, osobám mající dítě v péči) vystavena karta Rodinné pasy. Podmínkou je trvalé bydliště v zapojeném kraji a alespoň jedno dítě do 18 let.

Držitelé Rodinných pasů mohou využívat slevy nejen na území celé České a Slovenské republiky, ale i v oblasti Dolního Rakouska.

Naše škola nabízí aktuální slevy v rozmezí 5 - 10% na jednotlivé kurzy, které jsou uvedeny na stránkách projektu Rodinné pasy. Slevy neplatí pro Pomaturitní kurzy.

Pozor!! Pro uplatnění slevy platí obecná zásada, že slevy se nesčítají. Pokud tedy u poskytovatele právě probíhá jiná slevová akce, nemusí vám být sleva poskytnuta! Děkujeme za pochopení.

 

Proč si vybrat nás?

Bereme naše poslání ve vzdělávání našich studentů a klientů velmi vážně. Naší největší předností je absolutní přizpůsobivost k Vaším individuálním požadavkům. Jen tak u nás získáte potřebné vědomosti v nejkratším možném čase a dosáhnete Vašich cílů.

Naše kancelář

V naší kanceláři v Ústí nad Labem vždy najdete odpovědnou osobu, která denně v pracovní době vyřeší Vaše studijní požadavky.Jsme také dostupní po pracovní době na uvedených telefonních číslech.

Akreditovaná společnost

Naše společnost je zařazena do vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České Republiky a splňuje přísné požadavky pro výuku Pomaturitního denního studia anglického jazyka pro začátečníky a pokročilé s 20-ti letou praxí v tomto oboru.